• iletisim@trakyaplus.com

Hakkımızda

TrakyaPlus, Trakya bölgesi kapsamında yer alan şehirlerin ve sınır hattındaki ülkelerin etkileşimini arttırmak ve bunun üzerinden siyasal, politik ekonomik canlanmayı sağlamayı amaçlamaktadır. Öncelediği şehirler olan Edirne, Çanakkale, Tekirdağ ve Kırklareli sosyo ekonomisini Yunanistan, Bulgaristan başta olmak üzere diğer Balkan ve Avrupa ülkeleri üzerinden gelmekte olan turistler sayesinde geliştirme düşüncesi ile kurulmuştur. Proje; mevcut turistleri, yapacağımız reklam ve dijital pazarlama sayesinde ilgili yerel esnaf ile buluşturmak ve başta Trakya bölgesi olmak üzere ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. 

TrakyaPlus şirket bazında özel amaçları; (1) Edirne şehri başta olmak üzere Çanakkale, Kırklareli, Tekirdağ şehirlerine yakın sınırdaki ülkeleri üzerinden yabancı vatandaşların ülke ekonomisine katkısının yanında şirketinize katkı sağlaması. (2) Bahse konu olan şehirlerdeki yerel işletmelerin dijitaldeki varlıklarını geliştirmek sureti ile ekonomiklik düzeyini ve kar marjını arttırarak. Nihai olarak da firmanızın büyümesini ve bölgedeki hakimiyetini arttırmak. Belirlemiş olduğumuz yaklaşık 650 sektör kategorisinin tamamında söz sahibi olmak ve web arama motorlarında en üst sıralarda yer almak.

Dijital Platformların (Arama Motorları ve Sosyal Ağlar) tamamında varlığımızı geliştirerek ve genişleterek gerek hizmet sektörü gerek üretimde ve diğer dijital varlıklarda Trakya Bölgesinde yerel, ulusal, global hakimiyet sağlamak. Yandex, Bing, Google, Yani, Yahoo gibi arama motorları – sosyal medya araçları – basılı reklam alanları – görsel reklam mecraları üzerinden varlığını güçlendirmek.

Faaliyet Planımız:

  • Dinamik bir web alt yapısı oluşturarak arama sonuçlarına etki etmek.
  • Arama motorları, Sosyal Medya araçlarını ve bu araçların reklam alanlarını kullanarak marka bilinci oluşturmak.
  • Yerelde faaliyet gösteren iş dünyasını komşu ülkeler (Balkan Ülkeleri öncelikli) ile etkileşim içerisinde tutarak üretime katkı sağlarken büyük bir network ağı oluşturmak.
  • Bir medya kuruluşu gibi faaliyet göstermek ayrıca 4 dilde yayın yaparak bölgedeki etkileşimi sağlamak.
  • İhracatı arttırmak amacı ile sanal ve reel pazarlar oluşturmak. Bu bağlamda fuarlar düzenlemek.
Open chat
Merhaba yardımcı olmamızı ister misiniz ?
Powered by